Sarwin

عکاسی صنعتی


نویسنده: امیر پُل رودی تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ گروه: عکاسی بازدید: 5453 پسند:

انواع عکاسی صنعتی

4 نوع عکاسی برای شرکتهای صنعتی وجود دارد.

اگر شرکت شما در صنعتی مانند تولید ، فناوری ، انرژی و یا ساخت و ساز قرار دارد ، داشتن عکس هایی با کیفیت که توجه مخاطبان شما را جلب کند بسیار مهم است.اگر از تصاویر با وضوح پایین استفاده می کنید یا به شدت به عکس های موجود در سایت های دانلود عکس وابسته باشید که تصاویرشان به طور خاص برای شما ایجاد نشده است ، کمپین های بازاریابی شما کاملاً سطحی به نظر می رسد.

poster industrial photography

در این مقاله قصد داریم به 4 نوع عکاسی حرفه ای بپردازیم که باعث بهبود کیفیت بخش بازاریابی شما می شوند. ما شما را به استخدام یک عکاس حرفه ای که تجربه کار با مشتریان صنعتی را دارد تشویق می کنیم.

ا.عکاسی محصول

عکس های با کیفیت از محصولات مهمترین قسمتی است که کسب و کار شما می تواند در آن سرمایه گذاری کند. تفاوتی نمیکند که شما اجزای کوچک را تولید می کنید یا سیستم های پیچیده بزرگ، شما باید عکس هایی داشته باشید که نشان دهنده محصول نهایی شما هستند. مشتریان بالقوه شما از طریق بسترهای مختلف از جمله آنلاین ، به صورت چاپی ، در نمایشگاه های تجاری و بروشورها و کاتالوگ ها تحقیق می کنند. آنها بدون توجه به اینکه چه فرآیندی طی شده تا محصول تولید شود، به سمت شرکت هایی جذب می شوند که محصولاتشان خوب به نظر برسند.

industrial-photography

2. پرتره های تجاری

اگر می خواهید شغل شما درخشان به نظر برسد ، پرتره های تجاری شما باید درجه یک باشند. تصاویر کارمندان باید حرفه ای و با تصویر برند شما سازگار باشند. عکس های تجاری میتوانند به عنوان تصویر پروفایل کارمندانتان هنگام سخنرانی در جلسات، سایت، لینکدین، یا پرونده های هویتی کارمندان استفاده شود. متاسفانه در خیلی از شرکت ها به این مسائل کوچک اما پراهم توجه نمیشود.
حتی اگر کاری که انجام می دهید در محیط اداری نباشد ، پرتره های تجاری با کیفیت برای برجسته کردن نگرش و مهارت شرکت شما مهم است. تصاویر قرار داده شده در محل کار برای مشتری شما جالب است و تصویر بهتری از آنچه انجام می دهید به آنها می دهد.

industrial-photography-kineticindustry

3. عکاسی معماری

و ساختمان خود را فراموش نکنید! درک مردم از شرکت شما تا حد زیادی تحت تأثیر عکس گرفتن از موقعیت مکانی شما قرار دارد. عکاسی معماری در هر نقطه از ساختمان متفاوت است. از سالن های تولید گرفته تا اتاق های نظافتی، اتاق های اداری و سالن انبارداری. نکته مهم در عکاسی صنعتی برجسته کردن آنچیزیست که شما را منحصر به فرد و از رقبا جدا می کند.

industrial-photography-noosayoghurt

4. عکاسی در محل

سرانجام ، عكسبرداری از محل (یا حین کار)، به مشتریان شما كمك می كند كه در مورد نحوه فعالیت خود به به دیگران اطلاعات بدهید. این کار باعث اعتمادسازی در مشتری و ایجاد حس آشناتربودن میکند. مشتریان دوست دارند کارمندان شما را حین کار مشاهده کنند. این راحتی را به آنها می دهد که ببینند چگونه کار را انجام می دهید و به کار، محصولات یا خدمات خود و در نهایت مشتریان خود اهمیت می دهید.
یکی دیگر از مزایای عکاسی در محل این است که جلوی انجام کار را نمیگیرد و کارمندان و کارگران میتوانند به انجام کار خود مشغول باشند.
دیدن کارمندان در حال کار در ذهن مشتری این حس را تقویت می کند که شرکت شما، شرکتی است که می داند چه کاری انجام می دهد و تیم و ابزارهایی برای انجام درست آن کار دارد.

industrial-photography-bentleyweldinginc

شرکت ساروین با کادر مجرب عکاسی و تجهیزات حرفه ای در ضمینه تصویربرداری ، نور و تدوین در کنار شماست تا بتواند شما را هرچه بهتر به مخاطبانتان معرفی کند.

 


منبع: www.digglescreative.com
میزان رضایت شما از این مقاله: