Sarwin

Uniti انقلاب خودروهای الکتریکی


نویسنده: امیررودی تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ گروه: طراحی محصول بازدید: 6489 پسند:

انقلاب خودروهای الکتریکی

از سوئد تا سیلورستون، انقلاب خودروهای الکتریکی uniti

متقاضیان خودروهای الکتریکی روز به روز بیشتر میشوند. ایلان ماسک گفته بود که میخواهد پروژه خودروهای الکتریکی موفقیت آمیز باشد حتی اگر این مساله منجر به ورشکستگی کمپانی تسلا شود.

شرکت خودروسازی سوئدی uniti، اولین خودروی شهری سازگار با محیط زیست را در مرکز سیلورستون پارک (محل برگزاری مسابقات british formula1 grand prix) میسازد. این اولین سایت تولید محصول این شرکت است و همچنین اولین سایت ساخت خودروهای تمام دیجیتالی در بریتانیا. اولین سری از تولیدات این شرکت در سال 2020 عرضه خواهد شد.

کارخانه سیلورستون به عنوان مدلی برای ترویج خودروهای دیجیتال خدمت خواهد کرد و Uniti به فکر راه اندازی چند کارخانه در نقاط مختلف جهان است، و ماشین های خود را با استفاده از خط تولید کاملا اتوماتیک در هر کارخانه خاص، تولید می کند.uniti امیدوار است بتواند چرخه آسیب به محیط زیست را بر هم بزند.

درباره uniti

درباره uniti

Uniti به عنوان یک پروژه تحقیقاتی نوین در دانشگاه lund در سوئد آغاز شد. این تیم می خواست خودرویی بسازد که برای فن آوری وسایل نقلیه الکتریکی، انتظارات مصرف کننده امروز، الگوهای تحرک شهری و چالش های زیست محیطی بزرگ ما که به عنوان یک جامعه با آن مواجهیم، راه گشا باشد. هدف، توسعه وسایل نقلیه الکتریکی نوآورانه و جذاب است که برای بازار انبوه و بهبود جامعه، طراحی شده باشد.

با استفاده از طراحی دقیق و فرآیندهای بهینه سازی تولید، ضریب کربن uniti نسبت به گزینه های موجود به طور چشمگیری کاهش می یابد.ما uniti را با راننده خودکار طراحی کردیم و الکتریکی بودن آن فقط مختص به سیستم احتراق آن نیست. نتیجه یک ماشین الکتریکی سبک وزن است که دارای یک تجربه کاربری بصری در قالب پلتفرمی جذاب است.

uniti

انتظار میرود که از بهترین مدل اکوسیستم برای تولید و توزیع محصولاتuniti استفاده شود. بهترین راه برای دستیابی به آن این است که فاز بعدی صنعتی سازی در سیلورستون را در فلسفه صنعت چهارم دنبال کنید.

رویکرد بریتانیا در تولید وسایل نقلیه و تمرکز آن بر سبکی وزن و نوآوری در تولید به وسیله مواد پیشرفته ، EV و Autonomy، یک مدل ایده آل برای تولید وسایل الکتریکی در سطح جهان است.علاوه بر این کارکنان و متخصصان استخدامی سایت سیلورستون از نوآوران و کارکنان مراکز آزمایشگاهی محلی صورت گرفته است.

محصولات uniti

روش تولیدی این محصول به صنایع گوشزد میکند که تولید را از سیلوها و کارخانه ها بیرون آورند. تعامل کلید موفقیت در تولید است و منافع زیادی در طولانی مدت دارد. این مدل تولید احتمالا در شروع ضررهایی دارد اما علاوه برعدم وقوع آسیب های زیست محیطی، سود مالی و منافع اقتصادی نیز به همراه دارد. این تعامل و همکاری بین طراح و مهندسین است که موفیت سریعتر را به همراه دارد، در این روش طراحان با مهندسین همکاری می کنند و با استفاده از تحقیق، داده های متمرکز و معیارهای سنجش متعدد به ایجاد محصول برای بازار نیاز و تقاضا مشغول میشوند. این یعنی تفکر هوشمند!

تفکر هوشمند

 

 


منبع: Design Council
میزان رضایت شما از این مقاله: